Úvod kniha : Fitness křečové žíly: cviky, léčba, prevence

kniha : Fitness křečové žíly: cviky, léčba, prevence

Název: Fitness křečové žíly: cviky, léčba, prevence

Autor: Thomas Klyscz, Michael Jűnger

přeložil Pondělíček

Nakladatelství: Ivo Železný

Město: Praha

Rok vydání: 2001

Počet stran: 95

ISBN: 80-240-1952-3

 

Co najdete v knize?

 

V úvodu vás kniha seznámí se žilním systémem a především s chorobami žilního systému. Dozvíte se, jak vznikají a jaké jsou jejich příčiny. Dále získáte informace o základních vyšetřovacích metodách – Dopplerovská sonografie, fotooptické metody, pletysmografie atd. Poté se autoři knihy zaměřují na léčebné metody a na léky proti žilním chorobám. Jedna z kapitol se také zaměřuje na operační zákroky. Jistě oceníte kapitolu zahrnující sportovní terapii, které se můžete věnovat i vy.

Dozvíte se o tom, jak provozovat plavání, cyklistiku, silové sporty atd. Velmi užitečnou součástí knihy jsou cviky, které jsou určené pro procvičování žil. V publikaci jsou pokyny a mnohé cviky, které vám pomůžou. Jedna kapitola je také věnovaná vodoléčbě a sauně. Naše shrnutí Kniha je vhodná pro všechny, kteří mají problémy s křečovými žílami a chtějí s nimi něco dělat, aby se jejich stav zlepšil. Publikace je však vhodná i pro všechny, kteří chtějí dělat maximum pro prevenci této problematiky. Publikace vás potěší především v případě, že hledáte přímo návody na cviky, které vám pomůžou.

Těch je v knize mnoho a díky mnohým obrázkům budete mít jasnou představu o tom, jak se cviky dělají. Kniha je přehledná a obsahuje mnoho obrázků. Kromě fotografií cvičitelky provádějící cviky, najdete v knize i mnohé další obrázky, které vám více přiblíží žilní systém v těle člověka.

Kniha je dobře srozumitelná, ale přesto obsahuje jednoduchý slovníček základních pojmů. Pro větší přehlednost je součástí knihy rejstřík, podle kterého můžete v publikaci snadno vyhledávat.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Křečové-žíly.eu
Kontakty