Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (62 komentářů)

Martina, (14. 06. 2013 09:00) Reagovat
Vzhledem k tomu, že v rodině to má jak mamka, tak i babička, tak jsem jako prevenci začla brát Priessnitz. Žily díky bohu nemám a celkově se mi zlepšily. Kdysi jsem trpěla na otoky a když jsem dýl chodila, tak jsem to hned poznala, teď jsem ok a určitě si je zase koupím.
Ivana, (03. 07. 2013 08:23) Reagovat
Jsem těhotná a gynekoložka mi na křečové žíly doporučila cviky, ale nevím jaké přesně. Nevíte, kde bych je mohla najít? Děkuji.
Gustav, (09. 07. 2013 06:28) Reagovat
Žíly na nohou jsem měl vždycky (nebo alespoň vždy ve střední a pozdní dospělosti) trochu vystouplé, ale nějak mi to nevadilo. V poslední době mě v lýtkách občas trochu škube. Může to být způsobeno těma křečákama? Děkuji za informaci.
Mirka, (04. 08. 2013 10:06) Reagovat
Dobrý den, s křečovými žílami bojuji už několik let. Začalo to poměrně brzy, někdy kolem dvacátého roku, což mi přijde jako velmi nízký věk, tenkrát jsem z toho byla dost rozhozená, ale lékařka mě uzemnila tím, že se to nedá předpovídat, ale že je to dědičné a že poslední dobou se křečovky objevují u čím dál více mladých lidí. Nicméně od té doby s nimi bojuji, donedávna mi stačily kompresní punčochy a kaštanový gel od valovenu, kterým jsem si nohy několikrát denně mazala, teď se to však zase zhoršilo a doktorka mi poradila jakýsi diosmin, v životě jsem však o ničem takovém neslyšela, tak se chci zeptat, zda s ním někdo z vás nemá zkušenost a pokud ano, jak funguje, poznali jste zlepšení či nikoli? Děkuji za odpověď.
Veronika, (05. 03. 2014 10:54) Reagovat
Dobrý den, je mi 24 let a jsem již 3 týdny po operaci křečové žíly (od třísla až pod koleno). Chci se zeptat, teď už nastupuju opět do práce, je nutné si nohu bandážovat nebo nosit kompresivní punčochy?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Křečové-žíly.eu
Kontakty